Aktualności

DZIEŃ DZIECKA

8 czerwca 2021
Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki. W tym dniu dzieci czują się wyjątkowo, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. W tym roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy ten wspaniały dzień 1 czerwca. Dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować go na placu przedszkolnym, gdzie na dzieci czekało wiele atrakcji. Nasi wychowankowie bawili się na dmuchańcach, w basenie z kulkami oraz korzystali z przejazdu wesołym pociągiem. Przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w pokazie zorganizowanym przez Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulmierzycach. Z wielkim zaangażowaniem brały udział w zawodach sportowych, które przysporzyły im dużo radości.   Konkurencje były przeróżne m.in. wyścigi, skoki, rzuty do celu, przejście przez tunel. Z okazji święta dzieci nie mogło zabraknąć kulinarnych niespodzianek. Przygotowano dla nich potrawy z grilla oraz gofry. Każdy przedszkolak ozdabiał samodzielnie woreczek, który zabrał ze sobą do domu. Fantastycznymi prezentami dla dzieci okazały się parasolki oraz kamizelki z logiem Gminy Sulmierzyce, ufundowane przez Wójta Gminy Sulmierzyce Gabriela Orzeszka, za które serdecznie dziękujemy. Składamy również podziękowania dla Rodziców, za pomoc w opiece nad dziećmi podczas przebiegu uroczystości. Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń,
Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają:
Dyrektor Przedszkola Ewa Makos oraz wszyscy Pracownicy Przedszkola.

DCIM100MEDIADJI_0010.JPG
DCIM100MEDIADJI_0012.JPG
DCIM100MEDIADJI_0013.JPG
DCIM100MEDIADJI_0018.JPG
DCIM100MEDIADJI_0023.JPG
DCIM100MEDIADJI_0024.JPG
DCIM100MEDIADJI_0027.JPG
DCIM100MEDIADJI_0029.JPG
DCIM100MEDIADJI_0030.JPG
DCIM100MEDIADJI_0035.JPG
DCIM100MEDIADJI_0046.JPG
DCIM100MEDIADJI_0050.JPG