Aktualności

DZIEŃ RODZINY 2021 – WYSTĘPY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

2 czerwca 2021
Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji na koniec maja przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach  wystąpiły dla swoich najbliższych. Podczas uroczystych przedstawień dzieci zaprezentowały wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami programy artystyczne. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W ramach tygodniowego tematu pt. „ Moja rodzina” przedszkolaki rysowały swoją Rodzinę. Przepiękne obrazki można podziwiać na wystawie w szatni przedszkola.
Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.
Dyrektor Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach
Ewa Makos
oraz wszyscy Pracownicy Przedszkola
Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmów z przedstawień dzieci:
Grupa Słoneczka

Grupa Biedronki

Grupa Serduszka

Grupa Krasnale

Grupa Sówki