ZEBRANIE Z RODZICAMI

19 sierpnia 2020

Informacja o spotkaniu z Rodzicami

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach wraz z nauczycielami, uprzejmie informuje oraz zaprasza Rodziców na spotkanie organizacyjne. W związku z sytuacja epidemiologiczną zebrania będą odbywały się grupowo w wyznaczonych godzinach.

27 sierpnia (czwartek) godz. 16.00 – Rodzice dzieci z grupy  4 – latków „Biedronki”
27 sierpnia (czwartek) godz. 17.30 – Rodzice dzieci z grupy 3 – latków
28 sierpnia (piątek) godz. 16.00 – Rodzice dzieci z grupy 5 – latków „Serduszka”
28 sierpnia (piątek) godz. 17.30 – Rodzice dzieci z grupy 5,6 – latków „Krasnale” oraz 6 – latków „Sówki”.

Wychowawcy poszczególnych grup będą informowali telefonicznie każdego z rodziców o właściwym terminie spotkania.

W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy, aby Rodzice byli zaopatrzeni w maseczki.