SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

4 grudnia  Publiczne Przedszkole w Sulmierzycach odwiedził Święty Mikołaj.  Dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola oraz przedszkolaki z Bogumiłowic i Dworszowic Pakoszowych gorąco przywitały długo oczekiwanego gościa. Przepiękna, bajkowa dekoracja, rekwizyty, stroje wprowadziły wszystkich w magiczny, świąteczny nastrój. Zabawę mikołajkową poprowadzili profesjonalni animatorzy z firmy RYTMIKS. Przedszkolaki oraz nauczyciele  brali udział w tańcach, zabawach, konkurencjach, zagadkach, śpiewali piosenki.  W zamian otrzymali przepiękne prezenty. Na pamiątkę tego wydarzenia zostały wykonane zdjęcia indywidualne i grupowe z Mikołajem w świątecznej scenerii. Ten dzień przyniósł naszym wychowankom dużo radości.