ANDRZEJKI

8 grudnia 2019

Andrzejki to jeden z magicznych i wyjątkowych dni w roku. Tradycja wróżenia w Andrzejki sięga bardzo dawnych czasów.

Na koniec listopada we wszystkich grupach przedszkolnych odbyły się spotkania andrzejkowe.  Biedronki oraz Serduszka z tej okazji gościły swoich rodziców. Zabawy były wspaniałe z wieloma atrakcjami  np. losowanie rekwizytów odpowiednich dla wybranych zawodów, magiczne liczby, wędrówki butów, rzut monetą, kubki przyszłości itp. Ogromną radość wśród uczestników sprawiły zabawy taneczne- taniec na gazecie, taniec z balonem, taniec z miotłą czarownicy oraz zabawa z krzesłami. Niespodzianką dla wszystkich był słodki poczęstunek – czekoladowe pajączki oraz muffinki z wróżbą.

Zabawy, konkursy, tańce przyniosły przedszkolakom wiele niezapomnianych wrażeń i były okazją do  aktywnego spędzenia czasu z rodzicami i swoimi wychowawczyniami.