Aktualności

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS… – FILM I ZDJĘCIA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

2 lipca 2021

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno”.

Dzień 25.06.2021r.  był wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i wzruszeń, bowiem w Publicznym Przedszkolu w Sulmierzycach odbyła się wyjątkowa uroczystość –  „Pożegnanie starszaków”.

Wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, Rodziców, jak i nauczycielek. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków.

Starszaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia absolwenci  otrzymali dyplomy, książki oraz upominki od swoich młodszych kolegów i koleżanek. Grupa 5- latków zaprezentowała krótkie pożegnanie dla 6- latków. Nie zabrakło życzeń i podziękowań i wzruszających słów ze strony P. Dyrektor Ewy Makos oraz Rodziców, którzy przygotowali słodką niespodziankę- tort.

W tym dniu również młodsze grupy przedszkolne otrzymały książeczki i dyplomy. Żegnały się ze swoimi Paniami ale na krótko. Po wakacjach będą kontynuowały swoja przygodę przedszkolną.

Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.