Aktualności

KONKURS PT. “RÓŻANIEC- ULUBIONA MODLITWA JANA PAWŁA II”

12 listopada 2019

Październik to miesiąc obfitujący w różne wydarzenia i uroczystości ale jest to także miesiąc modlitwy różańcowej. Z tej racji w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs pt. “Różaniec – ulubiona modlitwa Jana Pawła II”. Celem konkursu było zaangażowanie jak najliczniejszej grupy dzieci do głębszego przeżywania modlitwy różańcowej w kościele, a także w ich rodzinnych domach, jak również budzenie aktywności twórczych przedszkolaków. Napłynęło wiele prac, przez co, jury miało nie łatwe zadanie, by wyłonić zwycięzców. Uczestnicy konkursu wykorzystali różne metody na wykonanie różańca, wykazując się przy tym pomysłowością i oryginalnością. Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani Dyrektor Ewy Makos dyplomy i nagrody. Organizatorzy p. L. Jackowska, M. Podwysocka, K. Koch dziękują wszystkim za zaangażowanie i życzą dalszych sukcesów w konkursach.