Aktualności

KONKURS PT. “JESIENNY BUKIET”

12 listopada 2019

Złota polska jesień to wyjątkowo barwna pora roku. Jej skarby stały się źródłem inspiracji do wspólnej zabawy dla dzieci i ich rodziców w Publicznym Przedszkolu w Sulmierzycach. W październiku zorganizowano tutaj konkurs rodzinny o tematyce „Jesienny bukiet”. Jego celem było rozbudzanie u przedszkolaków zainteresowania otaczającym światem przyrody, bogactwem roślinności, pięknem jesiennych barw i kształtów oraz rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej. Prace można było wykonać w formie kompozycji płaskich i przestrzennych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci  i rodziców we wszystkich grupach.  Przedszkolaki wraz z rodzicami wykorzystując rozmaite jesienne tworzywa i techniki plastyczne stworzyły oryginalne arcydzieła, które wystawiono w przedszkolu na wernisażu jesiennym. Doceniając ogromne zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość wszystkich uczestników konkursu jury postanowiło nagrodzić wszystkie prace. Dyplomy oraz nagrody rzeczowe zostały wręczone 12. 11.2019 r.

Gratulujemy wszystkim wspaniałej wyobraźni i umiejętności plastycznych.