Aktualności

II MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

19 listopada 2019

W dniu 14.11.2019 r. w Publicznym Przedszkolu w Sulmierzycach odbył się „II Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Patriotycznej” pod patronatem Wójta Gminy Sulmierzyce. Celem przedsięwzięcia było pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju, wspieranie wychowania patriotycznego dzieci przez formy aktywności artystycznej oraz popularyzacja pieśni patriotycznych. W wydarzeniu tym wzięły udział przedszkolaki z Dworszowic Pakoszowych, Bogumiłowic i Sulmierzyc. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne w grupach oraz indywidualnie. Przepiękne patriotyczne stroje, rekwizyty, dekoracja a także występy wszystkich uczestników zachwyciły zaproszonych gości. Wszyscy mali wykonawcy otrzymali upominki i dyplomy. Ogromną niespodzianką dla przedszkolaków był słodki poczęstunek.