Aktualności

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

30 listopada 2019

25 listopada 2019 r. w Publicznym Przedszkolu w Sulmierzycach królował Pluszowy Miś. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi misiami. Mimo że powstają coraz to nowsze zabawki, to jednak miś jest niezastąpioną przytulanką i najlepszym przyjacielem.

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”- taki okrzyk był hasłem przewodnim tego dnia. Uroczystość rozpoczęliśmy od powitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów. Następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o powstaniu maskotki. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych i konkursach np. przejście z misiem po linie, układanie puzzli z wizerunkiem misia, zjadanie miodu z talerza itp. Nauczycielki Katarzyna Rabenda i Alicja Grabiec organizatorki tej imprezy uatrakcyjniły ją fotobudką, w której dzieci robiły sobie zdjęcia. Na zakończenie każda grupa otrzymała dyplom za udział w zabawach a każdy przedszkolak zawieszkę- Odznakę Pluszowego Misia oraz małe co nie co- słodkie ciasteczko. Uroczystość przebiegała w miłej i wesołej atmosferze.