Aktualności

ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY- KONKURS

30 grudnia 2019

W dniach od 25 listopada 2019 r. do 5 grudnia 2019 r. w Publicznym Przedszkolu w Sulmierzycach trwał zorganizowany przez p. Marlenę Podwysocką i p. Klaudię Koch konkurs techniczny na formę przestrzenną pt.  Aniołek Bożonarodzeniowy. Celem konkursu było: kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych dzieci oraz pogłębianie wiedzy na temat symboli związanych ze świętami. Konkurs cieszył się duża popularnością wśród dzieci i rodziców we wszystkich grupach. Zgłoszonych zostało 51 prac. Doceniając ogromne zaangażowanie oraz kreatywność  wszystkich uczestników konkursu jury postanowiło nagrodzić wszystkie prace. Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone 20 grudnia 2019 r. przez panią Dyrektor Ewę Makos.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.