JASEŁKA

8 stycznia 2020

20 grudnia 2019 r. dzieci z grupy Krasnale, Motylki i Sówki wprowadziły wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, perfekcyjnie nauczone wierszyki, kolędy i pastorałki oraz układy taneczne, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.