WAKACJE

26 czerwca 2020

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci, Nauczyciele, Pracownicy Przedszkola!

Kolejny etap za nami, nadeszły wakacje. Miniony rok przedszkolny był zupełnie inny od wcześniejszych.  Nikt z nas nigdy nie przypuszczał, iż będziemy musieli żyć w tak odmiennej rzeczywistości. Czas pandemii spowodował, iż mury przedszkola opustoszały.  Nie było słychać śmiechu dzieci, rozmów, pytań… To był i jest trudny czas dla Rodziców, dla Dzieci oraz dla Nas – Nauczycieli, bo przecież człowiek potrzebuje człowieka aby być człowiekiem.
Kochane Dzieci, tak bardzo chcielibyśmy dziś Was wszystkich zobaczyć i uściskać. Usłyszeć Wasz śpiew, zobaczyć jak tańczycie i  cieszycie się z lata. Chcemy abyście wiedzieli, że bardzo za Wami tęsknimy. Życzymy Wam zdrowych i bezpiecznych wakacji. Wracajcie do nas we wrześniu, abyśmy mogli razem przeżyć kolejną przedszkolną przygodę!
         Drogie Sześciolatki, opuszczacie mury przedszkola ale zostajecie w naszych sercach. Życzymy Wam, abyście rozpoczęli naukę w szkole  z radością, pewnością siebie, otwarci na zdobywanie nowych doświadczeń. Cieszcie się każdą chwilą, zdobywajcie wiedzę,  poznawajcie nowych przyjaciół, ale pamiętajcie o jednym – w życiu najważniejszym jest być dobrym człowiekiem. Jesteście cudowni, życzymy Wam powodzenia!
Szanowni Rodzice, dziękujemy za zaangażowanie, współpracę z nami przez cały rok, a zwłaszcza w czasie zdalnej pracy przedszkola. Dziękujemy, że możemy zawsze na Was polegać. Życzymy dużo zdrowia, siły i wiary w lepsze jutro.
         Słowa wdzięczności kieruję w stronę organu prowadzącego przedszkole: Pana Wójta, Pani Sekretarz Gminy, pracowników Urzędu oraz Rady Gminy Sulmierzyce za wsparcie i życzliwość.
Pragnę złożyć również podziękowania dla Rady Pedagogicznej oraz wszystkich pracowników Przedszkola za codzienny trud, pracę czasami  w niecodziennych i trudnych warunkach, otwartość i Wielkie Serca.
„Nie ma przypadkowych spotkań w życiu, każdy napotkany człowiek jest albo lekcją, albo sprawdzianem, albo prezentem”. Dziękuję za każde spotkanie i każdego Człowieka na Naszej drodze.

Ewa Makos