UWAGA KONKURS DLA DZIECI!!!

31 maja 2020

Konkurs fotograficzny „Proszę dzieci, Kern zaprasza… do zdjęcia”

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i klas I-III szkół podstawowych z terenu województwa łódzkiego do konkursu „Proszę dzieci, Kern zaprasza… do zdjęcia”.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wybór postaci i przygotowanie przebrania za bohatera z utworów Ludwika Jerzego Kerna i zaprezentowanie się w przebraniu na zdjęciu.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu 3 zdjęcia.

Na zdjęcia czekamy do 30 czerwca 2020 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Konkurs ma na celu popularyzację życia i twórczości Ludwika Jerzego Kerna wśród dzieci oraz zachęcenie najmłodszych do rozwijania i prezentowania własnych pomysłów artystycznych. Organizowany jest w ramach projektu „Jaśnie Pan Kern” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promocja czytelnictwa”.

Więcej informacji o projekcie: https://www.wbp.lodz.pl/kern

Zapraszamy do zabawy i udziału w konkursie!

Szczegóły w regulaminie