Aktualności

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLKA

2 grudnia 2020

Dzień 25 listopada 2020 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy „Słoneczka”. Trzy- i czterolatki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ, na którym idealnie się zaprezentowali. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromnym ołówkiem przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz książeczkę. Po uroczystości dzieci udały się do swojej sali na słodki poczęstunek.  Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.