Galeria

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

23 października 2019

W dniu 11.10.2019 w Publicznym Przedszkolu w Sulmierzycach odbyło się uroczyste  „Pasowanie na przedszkolaka”. Tego dnia wszystkie dzieci nowoprzyjęte w każdej grupie zostały prawnymi członkami naszego przedszkola ,a grupa 3- latków dostała nazwę ” Biedronki”

W tym roku pasowanie miało trochę inny charakter, bowiem nie było tradycyjnych wierszy
i piosenek , ale wspólne zabawy z rodzicami. Całość uroczystości poprowadziła grupa animacyjna z firmy Alle Frajda. Zabawy i tańce przeplatane były różnymi konkurencjami dla  „dużych i małych”. Było dużo śmiechu i radości , wszyscy świetnie się bawili .

Pod koniec spotkania odbyła się część oficjalna. Pani dyrektor Ewa Makos skierowała kilka ciepłych słów do dzieci i ich rodziców. Przedszkolaki złożyły uroczyste ślubowanie, a następnie zostały pasowane przez p. dyrektor  „magicznym ołówkiem”. Pamiątką tego dnia były dyplomy oraz słodka niespodzianka.