Aktualności

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

27 października 2021

26 listopada odbyła się w ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola- PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Następnie dzieci złożyły ślubowanie, w którym obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal oraz słodką niespodziankę. Na koniec przedszkolaki miały możliwość wspólnej zabawy z Panią Zagadką Klaudią Manderla – animator. Dla dzieci było to wielkie przeżycie i na pewno niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.