DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

30 listopada 2020

Nie od dziś wiemy że uśmiech i dobre słowo są bardzo ważne w życiu każdego człowieka. Chociaż jest to istotne nie tylko od święta, istnieje dzień, w którym szczególnie się o tym pamięta. 23 listopada przedszkolaki obchodziły „Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. W tym wyjątkowym dniu królowały „magiczne słowa” oraz dobre uczynki.  Dzieci określały właściwe i niewłaściwe zachowania, przypomniały sobie w jakich sytuacjach należy używać „zaczarowanych słów” . Ustaliły w swoich grupach zasady życzliwego przedszkolaka. Na znak życzliwości wykonały przepiękne serca dla swoich kolegów i koleżanek. Nagrodą dla wychowanków za wspólne zabawy były medale, natomiast Rodzice otrzymali karteczki z sentencjami o życzliwości, uprzejmości i uśmiechu.