4 marca 2020

W dniu 20. 02. 2020 r. w Publicznym Przedszkolu w Sulmierzycach odbył się „Bajkowy bal karnawałowy”. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana. Wszyscy pracownicy również wykazali się dużą kreatywnością w doborze stroju na ten wyjątkowy dzień.  Zabawę poprowadził DJ. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach tanecznych.  Podczas odpoczynku dzieci kosztowały pysznych smakołyków przygotowanych przez Panie kucharki oraz pozowały do grupowych zdjęć. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Bal pozwolił dzieciom spędzić czas w miłej i bajkowej atmosferze. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.