Aktualności

BAL KARNAWAŁOWY- BIEDRONKI

15 lutego 2021

W dniu 10. 02.2021 r. w Publicznym Przedszkolu w Sulmierzycach odbyły się „Bajkowe bale karnawałowe”. Nauczycielki dołożyły wszelkich starań, by wystroje sal wprowadziły dzieci w radosny nastrój oraz zachęcały do wesołej zabawy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych, oraz tanecznych. Podczas odpoczynku dzieci zajadały się słodką niespodzianką. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom  wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.