Aktualności

“BAJKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO”

30 grudnia 2019

W dniu 13.12.2019 r. zajęcia w grupie „Motylki” zostały umilone dzięki wizycie mamy Konrada – p. Moniki Stawiak. Pani Monika przeczytała kilka bożonarodzeniowych krótkich historyjek w ramach głośnego czytania dzieciom. Dzięki opowieściom przedszkolaki przypomniały sobie polskie tradycje wigilijne oraz poznały sposób obchodzenia świąt w innych krajach Europy. Historie poruszały tematykę przyjaźni, miłości, dzielenia się prezentami. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania dotyczące treści bajek. Były bardzo zaangażowane w zajęcia. Po wysłuchaniu opowiadań, kolejnym zadaniem dla dzieci, przygotowanym przez panią Monikę, było wspólne rozwiązanie krzyżówki i odczytanie hasła. Na koniec dzieci rywalizowały w konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dużymi brawami, a pozostałym uczestnikom złożono gratulacje za uczciwą grę i zapał do pracy. Pani Monice jeszcze raz bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia i zapraszamy ponownie!