WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO

10 lutego 2021

Konkurs literacki  PISZĘ, ILUSTRUJĘ, WYDAJĘ – MÓJ POMYSŁ NA KSIĄŻKĘ Z MORAŁEM był kolejnym wyzwaniem dla naszych milusińskich i ich rodzin. Uczestnicy konkursu wykazali się wyjątkowymi zdolnościami literackimi i plastycznymi. Do pracy nad książkami angażowali się nierzadko wszyscy członkowie rodziny – rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, nawet ciocie i wujkowie. Autorzy książek za pomocą interesującej fabuły przekazali dzieciom, jak należy postępować i jakiego zachowania unikać. Kolorowe ilustracje oraz inne kreatywne rozwiązania z pewnością stanowią dodatkową zachętę do przeczytania książeczek. Niestety, sytuacja epidemiczna nie pozwala nam na udostępnienie Państwu do obejrzenia książeczek w tradycyjny sposób, dlatego też poniżej prezentujemy je w formie zdjęć. Dodatkowo wszystkie nagrodzone teksty zostaną przeczytane dzieciom i omówione podczas zajęć w przedszkolu.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i serdeczne gratulujemy zwycięzcom!

Tomek i bałagan
Jakub Koch z grupy Biedronki
Iskierka w galerii
Wojciech Pop z grupy Słoneczka